هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

فحشا فقط یکی دیگر از کارهای غیر قانونی فقط بخاطر فقر


فحشا قاچاق جنسی نیست، و غیر قانونی اعلام آن را ایجاد بیش از آسیب خوب.

در طول پنج سال گذشته، جنگ با مواد مخدر از یک موضوع رفته تنها با آزادی خواهان حاشیه و در مرزهای وحشی از چپ و راست به یکی که تقریبا هر سیاستمدار جریان اصلی موافق نیاز به یک تغییر جدی سخن گفته است. این پیشرفت برای هر مدافعان دولت کوچک و عزت فرد است. رئیس جمهور اوباما، برای گسل های بی شمار او، حداقل به زمان را به همراه داشت و شروع ساده روند گرفتن برخی مجرمان مواد مخدر به ارزش خارج از زندان.

متاسفانه، در حالی که جنگ در یک معاون تماس صفحة، اجرای قانون و دولت مبارزه سخت در برابر خطر قرار دیگری است. این می تواند، و گاهی اوقات، یکی دیگر از شکست اخلاقی مانند قمار. اما این روزها آن را حتما نظر می رسد که چیزی جدید و داغ به غش کردن و نذر به "انجام کاری" در مورد فحشا است. بدتر از آن، آن را قاچاق فحشا بریده بریده-جنسیت، مبهم با هم دست تکان دادند به عنوان همان چیزی که، زمانی که آنها قطب متضاد هستند.

با این وجود، یک تغییر قانونی اخیر در مورد فحشا در مقابل قاچاق جنسی، با توجه به صندوق خیریه پو قطعه از اواخر ماه گذشته است. اگر شما می توانید یک مورد خوب است که شما را به فحشا مجبور شدند را، ایالات کمتر در پیگرد قانونی شما به عنوان یک جنایتکار علاقه مند هستند. هر ایالت به جز برای هاوایی دارای یک قانون قاچاق خاص است. با توجه به پیو، که اطلاعات خود را از یک سازمان مبارزه با قاچاق انسان، کردم "از ماه اوت سال 2014، 236 صورتحساب قاچاق در 42 ایالت به تصویب رسید و واشنگتن دی سی"

در برخی موارد، این به نظر می رسد حال پیشرفت است.مردم مجبور به ارتکاب جرم باید در مد همان افرادی که با خوشحالی قانون را نقض درمان نیست. افرادی که زور به دیگران به اسارت جنسی باید تحت تعقیب قرار (که آیا مشتریان باید احتمالا باید در مورد اینکه آیا مشتری از اجبار کارگر جنسی آگاه، و یا یک کوچک بود بستگی دارد). برخی از این قوانین ممکن است درست (هر چند کار برکنار احتمال). به یک معنا بزرگتر، با این حال، این کامل به سمت مرحله از نظر حل "مسئله" از فحشاء و تجارت جنسی به عنوان یکی است.

پدرسالاری آیا از

راه حلی برای دومی است برای قانونی سابق. این که آسان است. یا می تواند آن، اگر مردم دو چیز را انجام دهید: توقف پر کردن قاچاق با فحشا، و وانمود کنم که قوانین ضد فروش و خرید جنس در واقع از فروش و خرید جنس جلوگیری از مردم است.

برنامه های انحراف فحشا بیش از ایالات متحده پخش شده، اما آنها بی دردسر نیست.

بر اساس یک مطالعه، وجود دارد یک میلیون روسپی در ایالات متحده است.اکثریت قریب به اتفاق در خارج از مرزهای قانونی عمل می کنند، در عین حال آنها به کار. از آن زمان به قبول که آنها بخشی از جامعه آمریکا هستند، و متوقف کردن جلوگیری از آنهایی که ممکن است توسط یک دلال محبت سوء استفاده قرار گیرد، و یا جنسی توسط یک مشتری حمله، از کمک گرفتن.

این زمان همچنین برای جلوگیری از مجبور کمک در پدرسالارانه، از بالا به پایین از طریق "تخصصی" قانونی خیابان های فرعی مانند دادگاه های قاچاق دخالت انسان دولتی نیویورک، که همه زنان فرض دستگیر قربانیانی که هرگز این زندگی ستمکاران را انتخاب کرده اند بودند (یک بسیار مفهوم مترقی عصر ). برنامه های انحراف فحشا بیش از ایالات متحده پخش شده، اما آنها بی دردسر نیست. آنها، مانند دادگاه های مواد مخدر ، هنوز هم یک پانچ قانونی تند و زننده بسته و می توانید "درمان" که بسیار شبیه به بازداشت باشد.

هر دو لیبرال دست wringing و محافظه کاران اجتماعی نگران نیاز به درک که برخی از کارگران، شاید جنس اکثریت قریب به اتفاق داشته باشند بدون نیاز به نجات. آنها نیاز به خط خود را از کار را به از سایه بازار سیاه گرفته شده است. آنها نیاز به سمت چپ به تنهایی مگر اینکه آنها یک کلیسا، اجرای قانون، یا هر موسسه دیگر برای کمک بخواهید.

هنوز فحشا و قاچاق تلفیق نیست

ما تمایل به نگاه با شرم و گیجی در تنبیه اخلاقی نامعقول که جامعه ما گریبانگیر اند، اما تنها پس از آسیب انجام شده است. ما در وسط وحشت قاچاق جنسی است که نه تنها اغراق آمیز تهدید که روسپی مطرح به فیبر اخلاقی جامعه، اما بدتر از آن، باعث می شود اغراق زیادی در مورد تعداد (بیشتر) زنان و کودکان جنس قاچاق می شوند.

مشکلات بزرگ، به ویژه آنهایی که شامل کودکان خطر، تنها می تواند تقاضا راه حل بزرگ دولت است.

در ماه ژوئیه، واشنگتن پست داد "چهار Pinocchios" به ادعای کالج تمرد (بر اساس سوء تعبیر از مرکز داده گمراه کننده خود گمشده و مورد بهرهکشی کودکان) که هر سال صدها هزار نفر از افراد زیر سن قانونی از 800،000 به 1.3 میلیون بچه ها در معرض خطر گزارش نهایت از دست رفته تا "سوء استفاده جنسی." با توجه به اینکه بیش از 99 درصد از این کودکان و نوجوانان یافت می شوند، این تعداد زیادی عمیقا در عمومی گمراه کننده است، و به ویژه هنگامی که تلاش برای کشف کردن دقیقا همان است که به مجبور به رابطه جنسی شده است تجارت.

جزئیات یکی دیگر از WaPo مقاله به این است که آن را فقط به اعداد است که اشتباه در این گزارش نیست. تعاریف بهره کشی جنسی نیز مشکوک هستند. هیچ کس می خواهد برای دیدن یک نوجوان یا کودک درخواست را برای رابطه جنسی (اگر چه هیچ منبع برای این ادعا که این کار به دو سوم از آنها در عرض 72 ساعت اتفاق می افتد وجود دارد)، اما درخواست خود است نام دیگری برای بردگی جنسی است.

هیچ کس می خواهد برای دیدن یک نوجوان در تجارت وضعیت ناامید رابطه جنسی برای مسکن و یا مواد غذایی است. با این حال در کشوری که در آن بچه ها مهارت های مفید آموزش داده نمی شود و به طور کلی از کار در هر نقطه قانونی تا سن 16 سالگی ممنوع، جای تعجب یک نوجوان با چند گزینه ممکن است به یک تجارت است که فاقد بوروکراسی تبدیل شده است؟

به عنوان WaPo یادداشت ها، حتی اگر شما از نظر قانونی می تواند رابطه جنسی، اگر شما زیر 18 سال هستند و استفاده از رابطه جنسی به عنوان هر نوع تبادل اقتصادی، شما را با تعریف قاچاق. این گمراه کننده است، و آن را برای یک هدف به بسیار خاص این مشکل نگاه گسترده تر از آن واقع است گمراه کننده است. مشکلات بزرگ، به ویژه آنهایی که شامل کودکان خطر، تنها می تواند تقاضا راه حل بزرگ دولت است.

با حمایت مبارزه با قاچاق انسان، شما باید آمار اطراف مانند قصه های عامیانه به تصویب رسید.

با حمایت مبارزه با قاچاق انسان، شما باید آمار اطراف مانند قصه های عامیانه، مانند که "دهها هزار نفر" از افراد جنس قاچاق در ایالات متحده به تصویب رسید "یک تخمین محافظه کارانه است،" با توجه به مقاله 2012 بودجه در بخشی از وزارت دادگستری. خشمگین سیاسی قطعه گفت: تعداد کودکان و نوجوانان قاچاق بود "سرسام آور" و سپس اشاره نمره در چند شهرستانها عمده در هر سال، در مجموع 168 در سال 2014. اگر این جوانان در واقع به تجارت سکس مجبور بودند، و یا در تعامل بود آن را در سن بسیار جوان است، که هولناک و غیر قابل قبول است. این عدد blessedly نیز کوچک است.

یکی دیگر از تعداد کمی را می توان در گروه قاچاق انسان دادستانی واحد دادگستری پیدا شده است وب سایت ، که می گوید که بین سال های 2009 و 2011 وزارت دادگستری بین "متوسط ​​24 مورد کار اجباری در سال است. به ارمغان آورد" 2008 و 2010 ، اف بی آی مورد بررسی 2500 جنس گزارش موارد قاچاق، که منجر به دستگیری 144 نفر است.


ممنوع کردن فحشا مزایا-Gooders، زنان

لیبرالیسم در قلب آن یک نوع آرمانگرایی بدبین است. این باور است که همه انسان ها نیاز به نگه داشتن آنها را خوب و اخلاقی از فرم سمت راست بوروکراسی است. مواد مخدر، فروش صمیمیت برای پول است (و یا خرید آنها، و یا راه رفتن در خیابان، یا هر چیز دیگری در نظر گرفته شده برای ممنوعیت جنس پرداخت در واقع بدون غیرقانونی اعلام جنس پرداخت می شود) هستند چیز بد است که از میان خواهد رفت اگر ما یک قانون منتقل می کند.

نگاهی به فاحشه فقط به عنوان یک زن غیر اخلاقی است.دادن کمک های او و وسیله ای برای شروع یک زندگی جدید در است.

نگاهی به فاحشه فقط به عنوان یک زن غیر اخلاقی است. دادن کمک های او و وسیله ای برای شروع یک زندگی جدید در است. مترقی همه چیز در مورد صرفه جویی در paternalistically شد فقیر، زنان فریب خورده. ترقی از 110 سال بعد خیلی کار به همان شیوه.

باز هم، (بیشتر) زنان به نظر نمی رسد می گویند در این موضوع. این که آیا شما با خوشحالی کار جنسی را وارد کنید و لذت بردن از پول شما کسب درآمد، و یا شما یک به بردگی گرفته شده 12 ساله که بر شکار در شیوه ظالمانه ترین، و یا، در سناریوی احتمال زیاد، شما در مورد کار خود را چند روز شکایت بلکه لذت بردن از پول و یا ساعت از آزادی به ارمغان می آورد، شما باید کمک کرد. شما، در کوتاه مدت، به همان سطح از قربانی در هر دو مورد.

آنچه که دقیقا در حال بهبود یافته که رذیلت جرم است؟ با مواد مخدر، آن را جنایتکاران و پلیس و دادستان که کسب قدرت پردازش بر اساس است جریمه دارایی مدنی خطرناک قوانین. با فحشا، می توان آن را مشابه (از جمله حتی جریمه دارایی!). بازار سیاه بازار سیاه است. اما آن را نیز سازمان های مدافع که باید مطمئن شوید که این یک مشکل بزرگ است. این کار را انجام سیاستمداران، که یک فرصت نادر برای تماس، نوازش دارند، قوانین احساس خوب در مورد صورتحساب مبارزه با قاچاق انسان کار برکنار شده.

هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از مردم در هر سال قاچاق می شوند، اما تعداد اجرا وحشی رایگان در سراسر مطبوعات و به دهان از سیاستمداران است.

بیش از دلیل مجله (در صورت استفاده به کار)، الیزابت نولان براون استدلال می کند به صراحت آنچه که من برای برخی از زمان مشکوک: "جنگ با قاچاق جنسی جنگ جدید با مواد مخدر است" براون یک مقاله افسانه، عاقل، و معقول نوشته است که این واقعیت است که هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از مردم در هر سال قاچاق می شوند، اما تعداد اجرا وحشی رایگان در سراسر مطبوعات و به دهان از سیاستمداران، از دست دادن منابع آنها یک بار بود، حتی اگر این هم در اشتباه بودند تایید می کند.

قصد بودن باشد، همه، پایان همه از توجیه سیاست های دولت ذهنیت لیبرال است. متاسفانه، محافظهکاران نیز آن را باور. آنها فقط تمایل به اضافه کردن یک استدلال مذهبی و یا پارچه از جامعه است. همه از استدلال در برابر فحشا قانونی بد است. تنها سوال است که هر کسی باید درخواست، است که ممنوعیت کمک؟ چرا همه اسطوره؟ شانس چه که، پس از هزاران سال، پرداخت می شود رابطه جنسی به طور دائم از جامعه هر جامعه حذف شده باشد؟

مردم باید آزاد به انتخاب خود باشند

هنگامی که سازمان عفو بین الملل پیشنهاد کرد که کار جنسی در این تابستان decriminalized بود، برخی از واکنش وجود دارد. امضا کنندگان یک نامه اعتراض شامل انواع هالیوود مانند آن هاتاوی، مریل استریپ، و کوین کلاین. آنها می خواستند زنان آنها را به عنوان قربانیان محافظت دیدم، اما مشتریان خود تحت تعقیب قرار. به طور خلاصه، کارگران جنسی قربانیان، خریداران استثمارگران هستند.

اصلاح طلبان امیدواریم که این زنان جادویی این صنعت تحقیر آمیز را ترک خواهد کرد و همه به کمک آنها می توانند از سازمان های مراقبت نجیب است.

در این نامه چکیده با موج دوم سبک فمینیسم، فمینیسم آگاهی کاذب مارکسیستی که می گوید که هیچ زنی هرگز بدن او به فروش برساند، که هیچ چیز در مورد آن ارز همیشه می تواند به نام "داوطلبانه" این نگرش نیز در دیده نگهبانتحریریه - عمیقا، اساسا ضد بازار شما حتی می تواند آن را "ضد انتخاب است."

متن کامل این نامه از آمار است. این گزارش می گوید "کارشناسان تروما پیشرو" می خواهید به لغو 2002 قانون آلمان که صنعت روسپی گری decriminalized. این نمی گوید که آیا کارگران جنسی خود به توافق رسیدند. آنها مطمئن نمی به نظر می رسد.

جرم زدایی از فروش جنس و مجرم خرید آن کامل قانون لیبرال ملایم و پدرسالارانه است. این در واقع شناخته شده به عنوان "مدل سوئدی،" و به طور گسترده ای توسط اصلاح طلبان از نوع خاصی پشتیبانی می شود. با این حال، درک ساده اقتصاد باید به شما متوجه است که چه مصنوعی کاهش عرضه از مشتریان را به تن فروشی است.

اصلاح طلبان امیدواریم که این زنان جادویی این صنعت تحقیر آمیز را ترک خواهد کرد و همه به کمک آنها می توانند از سازمان های مراقبت نجیب است. چگونه در مورد زمانی که مقامات سرکوب خریداران از جنس، اما کارگر جنسی هنوز هم یک جدید، کار جادویی با درآمد بالا را نداشته باشند؟ (شما می دانید، چرا که جهان ندارد که راه کار نیست.) چگونه در مورد زمانی که روسپی به ادامه کار در یک کار آنها در واقع ممکن است مانند، اما با مشتریان کمتر از آن برای انتخاب؟

اگر شما مرحله چند رکود با مشخصات بالا و ایجاد سر و صدا در مورد سرکوب تجارت سکس، مشتریان دلسرد خواهد شد. باقی مانده خواهد شد تعیین می شود، و یا شاید افرادی که کمتر "عادی" و منحرف تر هستند، چرا که آنها هنوز حاضر به پذیرش خطر در حال حاضر افزایش یافته است. به جای کارگران جنسی رسیدن به انتخاب مشتریان به میل خود آن، عرضه پایین تر است، گزینه های بسیار محدود تر، خطرات بیشتر است.

زنان هیچ توسل اگر آنها مورد آزار قرار گرفته در حال

با این همه در مورد استقلال زنان، امضا کنندگان این نامه برای تلفن های موبایل برای درخواست گزینه های کمتری برای آنها. در مورد تارا برنز، یک کارگر جنسی تبدیل نویسنده و فعال، یک منبع کاهش در مشتریان منجر به تجاوز به عنف. در مقاله اوت Ravishly ، برنز توضیح می دهد چگونه یک سری از حملات فدرال شش سال پیش ترس دور و مشتریان خود را در نزدیکی دستگیر Anchorage، آلاسکا.

صدها نفر از سال گذشته هم قبول کنیم که انسان انجام آنچه آنها خواهد کرد. که شامل انتخاب بد است که ممکن است خود را آسیب شود.

در تنگه مالی ترسناک، برنز مردی که مشکوک به نظر می رسید پذیرفته شده است. او به او تجاوز، و از او یک کارگر جنسی بود، برنز احساس او هیچ توسل حقوقی بود. در این وضعیت، کسی که هم آسیب دیده است می توانید از مقامات بدون اعتراف به آنها بخشی از یک کسب و کار در بازار سیاه هستند را دریافت کنید. این همان اصل کاهش آسیب که در مورد قانونی مواد مخدر تا معتادان و یا افراد با یک دوست overdosing می ترسند به کمک نیست. این است که پذیرش این که این افراد وجود داشته باشد، و این که ما ترجیح می دهم آنها را امن را ببینید و انجام کاری که ما ممکن است رد از آنها را در معرض خطر است.

ممنوع کردن هروئین، نوشیدن کمتر از سن قانونی، یا فحشا یک سیگنال است که در نظر گرفته شده که می گویند، این است که "ما این کار را به عنوان یک جامعه چشم پوشی نمی کند." این صدها سال گذشته زمان ما بپذیریم که انسان انجام آنچه آنها خواهد کرد. که شامل انتخاب بد است که ممکن است خود را آسیب شود. اما اگر ما واقعا در دولت کوچک باور، ما باید در انتخاب باور به انجام مواد مخدر و یا به استفاده از رابطه جنسی به عنوان اقتصادی ارز اگر فقط چون ما می دانیم آن را با و یا بدون اجازه ما اتفاق می افتد.

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات