هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

قتل بعد از فیلمبرداری از رابطه پنهانی همسر


 زن و شوهری که با همدستی یکدیگر مردی را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کرده بودند در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه شدند.دو سال قبل ماموران پلیس جهرم حین گشت زنی در محدوده استحفاظی خود جسد مردی را پیدا کردند که آثار ضربات متعدد چاقو روی بدنش مشهود بود. زمانی که ماموران موضوع را به بازپرس جنایی خبر دادند جسد به دستور وی به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای شناسایی هویت قربانی و عاملان قتل آغاز شد.

بررسی ها نشان داد این مرد رضا نام دارد و دو روز قبل از کشف جسد خانواده اش گم شدن او را به پلیس گزارش کرده بودند. زمانی که هویت مرد جوان مشخص شد ماموران برای پیدا کردن ردی از عاملان جنایت تلفن همراه این جوان را مورد بررسی قرار دادند و متوجه شدند آخرین تماسی که این مرد گرفته با تلفن همراه یک زن بوده است. بنابراین فرضیه قتل با انگیزه ناموسی قوت گرفت چرا که ضربات متعدد وارده به این مرد نیز نشان می داد قاتل از رضا کینه شدید داشته و در پی انتقام از وی بوده است.

ماموران با شناسایی آن زن وی را برای تحقیقات بیشتر به اداره آگاهی انتقال دادند. زن جوان بعد از چندین روز مقاومت لب به اعتراف گشود و گفت؛ مدتی بود که با رضا رابطه داشتم و شوهرم این موضوع را فهمیده بود. یک روز سراغ من آمد و گفت همه چیز را می داند و از من خواست آن مرد را به خانه بیاورم. سعی کردم مقاومت کنم اما او مرا وادار کرد این کار را انجام بدهم. زمانی که رضا به خانه ام آمد شوهرم ظاهراً در منزل نبود اما من می دانستم خودش را جایی مخفی کرده و شاهد رابطه ماست.

بعد از چند دقیقه شوهرم وارد خانه شد و با ضربات چاقو رضا را کشت و جسد را به جایی دیگر منتقل کرد. با اعترافات این زن پلیس شوهر وی را نیز دستگیر کرد. وی با اعتراف به قتل گفت؛ روابط مشکوک همسرم باعث شد من به او شک کنم و تصمیم گرفتم از کارهای او سر درآورم. بدون اینکه همسرم متوجه شود تلفن همراه او را روی تلفن خودم دایورت کردم و متوجه شدم او با مردی رابطه دارد. موضوع را به همسرم گفتم. درگیری شدیدی بین ما اتفاق افتاد و در نهایت همسرم را وادار کردم آن مرد را به خانه بکشاند.

او هم این کار را کرد. بعد من مخفیانه از رابطه همسرم با آن مرد فیلمبرداری کردم، سپس وارد خانه شدم و رضا را به قتل رساندم. بعد همسرم را به خانه پدرش بردم. متهم ادامه داد؛ فیلم را نشان خانواده همسرم دادم و به آنها گفتم ببینید دخترتان چه کرده است. آنها به شدت مرا کتک زدند و بعد وادارم کردند فیلم را پاک کنم.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده به شعبه ۴ دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد و زن و شوهر متهم به قتل محاکمه شدند. بعد از اینکه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند اولیای دم مقتول برای متهم ردیف اول تقاضای صدور حکم قصاص کردند. بنا بر این گزارش سپس مرد جوان در جایگاه حاضر شد و اعترافات خود را یک بار دیگر تکرار کرد و بعد از پایان جلسه دادگاه هیات قضات وارد شور شدند.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic