هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

طراحی شگفت انگیز ازکیک

کرم دکوراسیون برای سال های بسیاری محبوبیت خود را در میان زنان خانه دار و شیرینی پزی دست دادن نیست. گل سرخ، برگ، مرزهای کرم - کلاسیک بینظیر شما اجازه می دهد برای تزئین کیک زیبا. با این حال، قبل از ما به کسب و کار، شما نیاز به تصمیم بگیرند که چه کرم باید ترجیح داده، و چه دستگاه شما نیاز به سهام تا.

انتخاب یک کرم برای دکوراسیون

کرم مایع باید باشد و حل و فصل نیست.

بنابراین، مناسب ترین و معمولا استفاده می شود روغن و مرنگ، که کاملا شکل خود را نگه دارید. و می توان آنها را توسط روش های زیر آماده شده است.

کره کیک خامه تزئین

از 100g ضرب و شتم. کره نرم شده با یک مخلوط کن تا توده کرکی. سپس به آرامی وارد ماده 5 L. شیر تغلیظ شده (می تواند آب پز)، در حالی که در ادامه به ماهوت پاک کن زدن. کرم قرار است به لباس و سرسبز.

انواع دیگری از ثبت نام، کره کیک:

کره دکوراسیون کیک خامه

آماده سازی مرنگ و نمونه هایی از دکوراسیون

5 سفیده تخم مرغ، با یک مخلوط کن در یک فوم جامد ضرب و شتم. در ادامه به ماهوت پاک کن زدن، اضافه کردن 250 گرم قند. این باید به تدریج انجام می شود، در 1-2 قاشق غذاخوری. تنظیم مخلوط کن روی سرعت متوسط ​​و ضرب و شتم دقیقه حداقل 10-12 تا، چگال توده های سرسبز ضخامت دارد.

آون را تا 100 درجه. ماهی تابه را با کاغذ، کاغذ پوست و قلم مو را با کمی روغن را پوشش میدهد. با استفاده از یک قاشق یا سرنگ شیرینی قرار دادن وزن به پایان رسید در تابه و ارسال آن را در فر. زمان و پس از آن مرنگ کامل به پایان رسید است، بسته به اندازه و شکل آن تعیین می شود. به طور متوسط، ممکن است حدود 1.5 ساعت طول بکشد.

چند نمونه از دکوراسیون کیک خوشمزه مرنگ:

مرنگ تزئین کیک

کیک دکوراسیون نگاه واقعا قاطعانه، به جز که آنها باید منحصرا در یخچال ذخیره می شود. و از عمر مفید خود را بسیار کوچک با توجه به استفاده از کره و تخم مرغ است.

چه ابزار، فرم ها و فایل پیوست مورد نیاز

ابزار برای پردازش کیک خامه کاملا ساده - یک سرنگ شیرینی (یا کیف) با اشکال مختلف از نازل. از نازل قرعه کشی در و مانند زیبا فرفری فر، گل، برگ و ساقه.

ابزار برای تزئین کیک

مهم نیست که اگر آرسنال آشپزخانه شما هیچ گونه دستگاه وجود دارد. با توجه به مقاله معمول kornetiku کاملا موفق به بدون آنها.

برای تولید آن شما خواهد شد تنها یک ورق تمیز چشم انداز نیاز دارند. باید kulechkom به نوبه خود و قطع نوک (مسطح یا شیبدار).Kornetik نیاز به نگه داشتن بصورتی پایدار و محکم در دست خود را، و نه اجازه آن را گشوده است. پر کورنت کرم، بسته بندی بالا و، فشردن آن، تزئین کیک به عنوان فانتزی.

کرم Kornetik

اصول و ایده های جالب

بسته به شکل برش و یا شکل kornetika نازل سرنگ شیرینی می توانید در کیک به عنوان یک راه راه صاف و تمام انواع برگ، گل را جلب کند. اگر شما رانندگی یک دست بسیار به سرعت به جلو و عقب، شما می لبه مواج از یک دلخوری و عصبانیت مانند کرم دریافت کنید.

Neskuchniy کیک خامه به دست آمده با استفاده از رنگ تزئین. این می تواند یک رنگ غذایی نهایی، و طبیعی:

 • رقیق شده در آب گرم می دهد زعفران زرد؛
 • چغندر تازه، گیلاس و یا قره قاط آب - قرمز؛
 • آب هویج یا نارنجی - نارنجی؛
 • آب اسفناج - سبز؛
 • پودر کاکائو و یا قهوه یخ خشک - رنگ شکلات.

یاد بگیرند که چگونه به زیبایی تزئین کیک با خمیر

یک جایگزین عالی برای کرم از طلا و جواهر می توانید خمیر شیرینی پزی می شود. قوام آن بسیار شبیه به خاک رس است. چرا که اگر شما می دانید که چگونه زیبا حجاری، دوباره ایجاد از آن می تواند هر چیزی: از همان همه انواع گل به آمار و ارقام از حیوانات و اشیاء مختلف.

ترجیحی بر خلاف پزی از کرم - شما می توانید با چنگ فیلم و ذخیره در یخچال و فریزر برای تا 3 ماه بپیچید.

چگونه برای آماده سازی خمیر را با دست خود

بنه می توان آماده را در فروشگاه تخصصی خریداری شده، و شما می توانید خود را به حتی بهتر آماده کند. راه های مختلفی برای پخت و پز وجود دارد:

بنه لبنی

شما می خواهید چیزی جالب است؟
در حال بارگذاری ...
شما نیاز به در مقدار مساوی:

 • پودر شیر؛
 • شیر تغلیظ شده.
 • پودر شکر.

مخلوط همه مواد تشکیل دهنده و مخلوط کردن آنهایی که الاستیک خمیر.

همه چیز آماده است برای مدل سازی جرم است! شما می توانید شروع به ایجاد. اگر شما می خواهید را به یک رب های چند رنگ، این همه رنگ غذا به عنوان کرم کت و شلوار.

بنه از باد صبا

برای آماده سازی آن خمیر جویدن سفید استفاده می شود. رنگ بنه پایان رسید می تواند به سمت آن است، سفید، و یا رنگ.

تعداد انگشت شماری از خمیر در مایکروویو و یا در حمام آب ذوب می شود. اضافه کردن رنگ آمیزی کمی مواد غذایی (اختیاری) و کمی آب را با علاوه بر این از اسید سیتریک (یا شیر). آماده بنه قابل انعطاف بیشتر تبدیل شده است، اضافه کردن یک قطعه از کره است. جرم و در نتیجه وارد بخش های کوچک الک شیرینی پزی، شکر و نشاسته سیب زمینی (در نسبت 1: 3). دقت قبل از اضافه کردن یک دسته جدید از پودر و نشاسته به هم بزنید.

زمانی که خمیر چسبناک می شود و به راحتی از دیواره های ظرف آمده، آن را روی میز قرار داده، پوشیده شده با شکر و تخم مرغ. مخلوط کردن خمیر مشابه، podsypaya پودر شکر است، اما آن را با مقدار بیش از حد نیست. در دقیقهی 10، بنه خواهد شد بسیار پلاستیک و متوقف خواهد کرد به چوب به دست. همه ما می توانیم آن برای قالب دکوراسیون برای کیک خود را آماده فرض کنیم.

چگونه برای آماده سازی خمیر

قوانین برای کار با این مواد

پزی - برخی از مواد خلاق غریب. در هوا، آن را به سرعت خشک و سخت است. بنابراین فراموش نکنید که به آن بسته بندی در کیسه های پلاستیکی در روند. رول از رب نیز نیاز به مواد غذایی در این فیلم، با پودر شکر prisypaya آن است.

برای تزئین کیک مجسمه سازی بتونه موارد بیش از حد بزرگ نیست - آنها فقط می توانید کرک. به مراتب بهتر خواهد گل با برگ، زواید و دلخوری و عصبانیت، چهره های کوچکی از حیوانات و یا مردم، یا اشیاء دیگر، که شما فقط می توانید خیره نگاه کنید.

در اینجا برخی از گزینه های جالب برای تزئین الهام بخش هستند:

گزینه های کیک تزئین بتونه

میوه دکوراسیون کیک اصلی

چاشنی زدن با کیک میوه و انواع توت ها - این است که احتمالا ارزان ترین، ساده و زیبا که بسیاری از معشوقه به مدت طولانی برای درمان خانگی خود زیبا استفاده شده است. در این دوره می توانید میوه ها به عنوان تازه و منجمد است.

ترکیب ساده از میوه و انواع توت

می توان آن را به عنوان یک نوع میوه (به عنوان مثال، تمشک یا توت فرنگی) همراه با برگ نعناع تازه استفاده می شود و میوه و انواع توت ترکیبی از میوه های رنگارنگ (کیوی، موز، توت فرنگی، گیلاس و غیره.).

کاملا کرم با انواع توت ها و توت فرنگی با شکلات همسان.

طراحی شگفت انگیز به نظر می رسد میوه عجیب و غریب. آنها را در یک کیک آماده سرد می شود، ایجاد یک ترکیب زیبا. حل ژلاتین را در آب ژلاتین خریداری شده و یا ساده (آب باید بسیار کمتر از آن مشخص شده در دستورالعمل شود). به آرامی مخلوط را با یک برس گسترده ای را برای میوه ها و ارسال کیک در یخچال و فریزر. نیم ساعت بعد، تکرار کنید. از آنجا که میوه ها نگاه آبدارتر، و طراحی هم جدا نمی افتد.

چگونه برای تزئین کیک میوه

میوه صنایع دستی استادانه درست شده

کسانی که آماده برای روش های پیچیده تر برای تزئین کیک، ما را سوکت استاد سیب. البته، شما نیاز به آنها وقت آزاد و مهارت ایجاد کنید، اما ما مطمئن هستیم که شما آن را استطاعت!

بنابراین، اولین شربت شکر آماده کند. برای این کار، 1 قاشق غذاخوری. شکر 1 قاشق غذاخوری. آب و Uvarov. اگر شما می خواهید را به گل رز خود را به رنگ، اضافه کردن شربت مواد غذایی رنگ آمیزی است. پس از آن اپل گلبرگ نیم دایره نازک برش و پایین را به شربت را روی حرارت کم تا زمانی که شکل پذیری آب پز.

حذف شربت از گرما و شروع به رول گل سرخ. اولین رول lepestochek را در یک لوله و بسته بندی بقیه بالا به تولید یک گل. راهنمایی از لوب کمی سفت خارج به نگاه روزت دمیده شده است.

چگونه برای تزئین کیک با استفاده از میوه

شکلات دکوراسیون کیک برای

هیچ گونه زواید - برای تزئین کیک با شکلات. در واقع، گزینه های دکوراسیون شکلات بسیاری وجود دارد. همه آنها در کامل و اصلی خود را دارند. شما انتخاب کنید!

تراشه شکلات

ساده ترین و سریع ترین راه برای تزئین کیک با شکلات تراشه. برای این کار، به سادگی با یک شکلات در اهنی درشت یا ریز مالش. اما بیش جالب و غیر معمول راه برای گرفتن تراشه وجود دارد: قرار دادن یک تکه از شکلات در حالی که در یک محل گرم، و سپس قطع کاشی با struzhechki چاقو نازک. آنها بلافاصله شروع به بسته بندی کردن. ترتیب فر بر روی یک صفحه و ارسال آنها را در یخچال و فریزر. به طور تصادفی کیک نم نم آنها را زمانی که آنها را به طور کامل zastynut هستند.

تراشه شکلات

انواع رو میزی شکلات

انواع رو میزی شکلات - یک نسخه پیچیده تر از طراحی برای کیک. چنین زیور آلات نگاه کنید تا زرق و برق دار آن را سخت به این باور چه آسان آنها ساخته شده است.

ذوب شکلات را روی حرارت کم، تکان دهنده به طور مداوم، و یا استفاده از مایکروویو. آیا شکلات را در یک حمام آب، یا یک قطره از میعانات مخلوط کردن با او، که ما لازم نیست را گرم نکنید.

انواع رو میزی شکلات

تا زمانی که آن ذوب می شود، بر روی کاغذ، کاغذ پوست، قرعه کشی هر آنچه شما می خواهید. می توان آن را uzorchiki، قلب، گل، دانه های برف، و غیره پس حتی داغ سرنگ شکلات شیرینی سازی نوع و یا آن را در یک کیسه پلاستیکی که در آن به قطع یک سوراخ کوچک لازم خواهد بود. دایره نقاشی های خود را بر روی پوست در حد فاصل.

این باید به دقت انجام شود، اما به سرعت، چرا شکلات سخت تقریبا بلافاصله.

طراحی دهد بسیار شکننده است، بنابراین توصیه می کنیم ساخت یک uzorchiki یدکی چند. هنگامی که کار انجام شده است، ارسال طرح های خود را در یخچال تا انجماد کامل. پس از آن با دقت بسیار ظریف زیور آلات جدا و تصویب آنها در کیک.

الگوهای آماده برای فر انواع رو میزی شکلات که شما به سادگی می توانید نسخه قابل چاپ کردن و دایره شکلات:

الگوهای مشبک شکوفا

برگ شکلات

شکلات برگ در کیک به نظر می رسد قابل توجه، اما کمی تلاش از نظر تولید نیاز دارد. برای ایجاد آنها نیاز به هر گونه برگ درخت (برگ در فصل زمستان می تواند کمک کند گیاهان). آنها باید به دقت شسته و خشک. پس از آن به طور مساوی به آنها اعمال می شود مسواک زدن شکلات ذوب شده. برگ شکلات واقعی تر خواهد نگاه کنید اگر شکلات به پشت ورق اعمال می شود - که خاکستری شده. پس از سخت شدن به آرامی جدا برگ از شکلات واقعی است.

برگ شکلات

همانطور که می بینید، شما می توانید یک کیک با شکلات به سرعت و نه تزئین دشوار است. خلاقیت و تخیل قادر به ایجاد سهم باور نکردنی!

برگ کیک شکلات

ما بیش از بچه کیک خیال بافی

برای تزئین کیک برای کودکان برای تعطیلات آینده، شما یک پیچیدگی خاص نیاز دارند. پس از همه، او قرار است به نه تنها زیبا است، اما قطعا کودک! برای دکوراسیون، مانند مواد مناسب عبارتند از:

 • بنه روشن، که از آن شما می توانید شخصیت های کارتونی خنده دار و یا چهره های حجاری.
 • میوه های مختلف؛
 • آب نبات.
 • ژله یا مارمالاد.
 • پودر قنادی رنگارنگ مورد استفاده برای تزئین عید پاک kulichiki.

شایان ذکر است، کودکان کیک حتی بیشتر از طعم و مزه آن مهم است. بنابراین، کودک راضی بود، من سعی کنید به ترتیب کیک، با توجه به ترجیحات و منافع خود را. پسران معمولا با کیک به شکل یک ماشین و یا یک ربات خوشحال، دختران بی تفاوت نسبت به عروسک باربی است. شخصیت کارتونی در دسترس نباشد - یک موضوعات مورد علاقه دو طرف.

چگونه برای تزئین کیک برای کودکان

دیگر راه های ساده و جالب و جواهر

تزئین کیک با دست خود، و دیگران می تواند ساده است، اما هیچ راه کمتر دلربا:

 1. پور بیش از بالای کیک و شکلات و یا طرف با لعاب رنگی.
 2. استفاده از مجسمه های آماده ساخته شده از شکلات.
 3. مغز گردو یا بادام می تواند موقعیت اصلی، به تصویر می کشد محدود کردن و گل.
 4. به نظر می رسد بسیار ترکیبی از شکلات با خامه؛
 5. به میوه ها و فرم دست دادن نیست، قبل از خیس خوردن آنها را در یک ژله شفاف؛
 6. یکی دیگر از ایده بزرگ در مورد چگونگی تزئین کیک: یک الگوی منحصر به فرد! برای این کار بر روی یک تکه کاغذ با قطر کمی بزرگتر از دلخواه دکوراسیون کیک برش که شما می خواهم. نگه دارید استنسیل را روی کیک و نم نم آن را با پودر اگر با کیک شکلات، کاکائو آبیاری، و یا اگر آن را با کرم های سفید پوشیده شده.
 7. کیک بوکا را می توان با راه راه کرم رنگ و یا تکه شکلات تزئین شده.
 8. کیک سرد به نظر می رسد در اطراف مانع از رول ویفر و یا طولانی از کوکی ها.
 9. شما به سادگی می توانید از دو طرف با کرم روغن و نم نم با خرده بیسکویت و یا آجیل.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic