هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
قاچاق زنان و كودكان توسط سوداگران جنسی كه دارای شبكه منظمی از قاچاقچیان، دلالان و شكارچیان فریب خوردگان و جویندگان كار هستند، تمام دنیا را اعم از مبدا، مقصد و مسیر در معرض خطر افكنده است؛ به گونه ای كه وجود این حوزه وسیع برای یك جرم بین المللی فی نفسه قابل تأمل و در عین حال حاكی از واقعیت تلخ «سختی كنترل» آن است. قاچاق زنان و كودكان توسط سوداگران جنسی كه دارای شبكه منظمی از قاچاقچیان، دلالان و شكارچیان فریب خوردگان و جویندگان كار هستند، تمام دنیا را اعم از مبدا، مقصد و مسیر در معرض خطر افكنده است؛ به گونه ای كه وجود این حوزه وسیع برای یك جرم بین المللی فی نفسه قابل تأمل و در عین حال حاكی از واقعیت تلخ «سختی كنترل» آن است. از بعد سیاسی نیز این جرم نه تنها قربانیان خاص خود را دارد؛ بلكه به لحاظ ارتباط با حیثیت بین المللی، دولتها و مسایل سیاسی و اقتصادی و اجتماعی آنها را نیز وارد صحنه كرده است.مهاجرت افراد برای كارهای سخت در كارگاه ها، كار خانگی یا كشاورزی، ازدواج های اجباری یا فریب آمیز به صورت پستی و سفارشی و نیز خرید و فروش زنان جوان برای مراكز فحشا صورت می گیرد.یكی از معمولی ترین نوع قاچاق انسان كه به دلیل سود سرشار آن مطمع نظر گروهها و باندهای سازمان یافته است، قاچاق زنان و دختران برای استفاده از آنها در مكانهای فساد و فحشا و وارد كردن آنها به روسپیگری و بعضا بكارگیری آنها به عنوان پیشخدمت است.بسیاری از این دختران به جای برگشت به میهن خود، در بازار قاچاق فروخته می شوند و سپس بوسیله تهدید یا اسارت بدهی در اوضاع و احوالی نابهنجار به دام می افتند.طی سالهای اخیر فروش غیرقانونی افراد به یك تجارت پردرآمد تبدیل شده است؛ به گونه ای كه اطلاعات بدست آمده حاكیست، برخی دست اندركاران این امر تا ۴۰ هزار دلار در ماه از این محل درآمد كسب می كنند؛ این در حالیست كه بیش از ۷۲ درصد قربانیان این تجارت، دختران ۲۵ ساله و كمتر از آن هستند و مشاهدات بیانگر آن است كه جنایتكاران به فروش پسران خردسال نیز مبادرت می كنند. قاچاق انسان هنوز هم یکی از مشکلات فوری زمان ما باقی مانده است. کسی معتقد است که قربانی قاچاق انسان به این واقعیت است که در وعده های غیر واقعی از قاچاقچیان کار در خارج از کشور بر این باورند سرزنش، اما هیچ قربانی قاچاق چنین یک زندگی خوب نیست. این افراد اغلب هم به سرقت رفته و یا سقوط به شبکه برده به عنوان یک نتیجه از تلاش بیهوده برای پیدا کردن کار طبیعی است.

این مهم است که درک کنند که، در حالی که برخی از کشورهای در حال بهتر است به عنوان مقصدهای شناخته شده است، در حالی که دیگران فقط کشورهای ترانزیت، تقریبا در هر gosudapstvo در جهان دخیل در قاچاق، از جمله کسانی که در آن است یک آدم ربایی، و همچنین کسانی که به قربانی تحویل وجود دارد ترافیک، از جمله ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته مشابه هستند. استخدام مهاجران، تصویب و حتی فحشا قانونی مطرح کلاهبرداری با کمک فعالیت های مشروع که ممکن است قاچاق پنهان.
به یاد بیاورید، ماده 3 اعلامیه جهانی حقوق بشر آمده است که هر کس حق زندگی، آزادی و امنیت شخصی دارد. ماده 4 دولت که هیچ فرد جرات در بردگی یا اسارت هر برده داری و تجارت برده را نگه نمی باشد ممنوع است. همچنین میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی وجود دارد، ماده 8 که می گوید که هیچ کس جرات در اسارت، برده داری و قاچاق از همه نوع حفظ برده ممنوع است. تعدادی از سایر اسناد بین المللی با هدف حمایت از مردم از بردگی وجود دارد، اما ما نمی توانیم بگوییم که آنها واقعا موثر هستند، از آنجا که قاچاق در قرن بیست و یکم، تمامی سود در مقیاس بزرگتر در سال است.
قربانیان برده مدرن تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان می شود. جنس قوی تر اغلب به عنوان کارگران ساختمانی، کارگران معدن، کارگران کشت و زرع مورد سوء استفاده قرار، اما درصد از مردان مورد سوء استفاده قرار است بسیار کمتر از زنان و کودکان. این به خاطر این واقعیت است که دومی آسیب پذیر تر هستند و در تقاضای زیادی در قاچاقچیان بازار است. زنان به عنوان نیروی کار رایگان در مزرعه به عنوان سورس در کارگاههای و همچنین در مزارع، اما هنوز هم بیشترین تعداد قربانیان قاچاق انسان در صنعت سکس استفاده می شود. معمولا آن را دختران و زنان از کشورهای فقیر که در وعده های جذابی از زندگی خوب در خارج از کشور را فریب است.
در کشور ما، زنان قربانیان قاچاق اغلب، اما کودکان از این معضل در امان نیستند. در این سال جمهوری آذربایجان نشان داد 85 حقایق قاچاق انسان، دو گروه سازمان یافته و شش گروه های جنایتکار را خنثی کرد. همانطور که به روند، آن را در روز جمعه گفت، معاون وزیر امور داخلی، هماهنگ کننده ملی برای مبارزه با قاچاق انسان ولایت Eyvazov، که بر روی کار گزارش مبارزه با قاچاق انسان در جمهوری آذربایجان ساخته شده است.
با توجه به Eyvazov، 20 نفر در این موارد دستگیر شدند، 10 نفر از آنها به حبس از 5 تا 10 سال زندان محکوم شدند.
محل 3 نفر به اتهام قاچاق، آن را از طریق اینترپل شد. آنها را به مقامات تحقیق تحویل داده شدند. جستجو ادامه یکی دیگر از 22 نفر مظنون به قاچاق.
مشخص شد که از 53 قربانی قاچاق، 19 به ترکیه، 12 گرفته شد - در ایران، 2 - در امارات متحده عربی، 14 - در فدراسیون روسیه است.
بر روی حقایق قاچاق انسان در داخل کشور 6 نفر محاکمه شدند. هر یک از قربانیان قاچاق، قرار داده شده در پناهگاه های ویژه، کمک های لازم ارائه شد، 35 یک بار، 18 اعطا شد - مزایای مربوطه صندوق امداد.
در مبارزه با قاچاق انسان 115 جنایت علیه اخلاق عمومی، 85 نفر تحت پیگرد قرار گرفته کشف شده است، گفت: هماهنگ کننده ملی.
در ارتباط با این جرائم و 450 زن، در رابطه با که اقدامات اداری به ارمغان آورد به پای صندوق های رای بر اساس شاخص های مرتبط اتخاذ شده اند، اما این واقعیت که آنها قربانیان قاچاق انسان بودند تایید نشده است.
در سازمان های غیر دولتی - در جریان حمله 267 نفر، که 89 قربانیان قاچاق انسان در وزارت دادگستری، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان، از سوی دیگر به مرکز راهنمایی فرستاده شدند نصب شده است. از 67 قربانیان بالقوه با ارائه شد پزشکی، 151 - حقوقی، 112 - کمک روحی و روانی، 50 با مشاغل ارائه شد.
توجه داشته باشید که روش های گرفتن به دام قاچاقچیان می تواند بسیار متنوع. شایع ترین - یک راه استخدام برای اشتغال زمانی که به زنان وعده داده یک کار خوب پرداخت را به عنوان پرستار، پرستاران، خدمتکاران در کشورهای دیگر.
اغلب قاچاقچیان را آگهی در روزنامه با یک شغل، اغلب به عنوان قربانیان انتخاب دوستان و بستگان. به هر حال، اغلب در نقش همکاران به نفع آن دسته از زنان که خود را یک بار قربانیان قاچاق شد، است که، آنها قربانیان جنایتکاران تبدیل به منظور تا حدودی بهبود کیفیت زندگی است. استخدام برای خدمات خود را دریافت مقدار زیادی از پول، اما به دلیل داشتن سرگرم کننده انجام آن، "کسب و کار".
برخی از زنان به وعده از زندگی شخصی دستگاه در خارج از کشور خرید. با این حال، برخی از قربانیان قاچاق از این واقعیت است که آنها را مجبور به کار کردن هزینه های قابل توجهی را برای اشتغال و حمل و نقل، و به روسپی گری، اما کوچکترین ایده در مورد شرایط کار ندارد آگاه هستند. در حال حاضر در ورود آنها تمام پول گرفته بود، اسناد، به دقت محافظت، اغلب مورد ضرب و شتم قرار داده و در سوزن. یک عمل بسیار رایج در ازای بدهی به کنترل "محصولات زندگی می کنند" و، سود سازگار از عمل آن است.
گرفتار در چنین شرایطی وحشتناک، زنان از ترس به تماس با پلیس برای کمک هستند. که اغلب به دلیل این واقعیت که آنها در این کشور به طور غیر قانونی هستند، و در نتیجه آزار و اذیت مراقب باشید از جانب پااندازها و یا به دنبال برای جلوگیری از اخراج از کشور. علاوه بر این، آنها می ترسند که توسط بستگان و جامعه در خانه محکوم کرد. با این حال، برای فرار از دست قاچاقچیان در واحد به دست آمده، اکثریت از همان و روز خود را به پایان می رسد در بردگی. بنابراین، با توجه به برخی از منابع، در 10 سال گذشته برای صنعت سکس در تایلند 80،000 زنان از میانمار، کامبوج، لائوس و چین، در حدود 50 000 به فروش می رسد - از آسیا، امریکا لاتین، شرق اروپا و حمل و نقل به ایالات متحده است.
زنان افغان اغلب به پاکستان فروخته می شود. 80 درصد از زنان که قاچاق می شوند، سن کمتر از 24 سال، هر چند برخی از کودکان تنها 6 سال سن داشتند. با توجه به کودکان، آن است که یک راز است که در برخی از کشورها، بهره کشی جنسی گسترده و آنها اعضای گردشگری جنسی نیست. علاوه بر این، کودکان جزئی در انجمن تیراندازی، قاچاق مواد مخدر، التماس و طرح تصویب غیر قانونی، و همچنین برای برداشتن اعضای بدن استفاده می شود.
فروش نوزاد بسیار آسان تر از بزرگسالان، چرا که او هیچ تجربه زندگی، و او می تواند از حقوق خود دفاع نمی کند، و اغلب نمی دانند که آنچه اتفاق می افتد. در اکثر موارد، کودکان شخص دیگری، و پدر و مادر خود را، بستگان نزدیک به فروش برسانند. دلایل چنین عمل وحشیانه می تواند چند: یک وضعیت مالی بسیار بد است، ناتوانی در تغذیه نوزاد، و یا به سادگی تمایل به کسب پول اضافی. با توجه به داده سازمان ملل متحد، در هر سال حدود 1.2 میلیون کودک در دست قاچاقچیان "انسان" است.
5


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic