هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
 پسران متجاوز،برای انتقام‌گیری دختر را از مقابل آرایشگاه ربودند !!

 

پسران جوان كه برای انتقام‌گیری از دختری او را مورد آزار جنسی قرار دادند توسط ماموران پلیس بازداشت شدند.

به گزارش «شرق»، یك ماه قبل دختری جوان به پلیس مراجعه كرد و گفت سه پسر او را مورد آزار قرار داده‌اند. این دختر گفت: روز حادثه من در آرایشگاه بودم و برای بازگشت به خانه آژانس خبر كردم. وقتی ماشین آمد و سوار شدم یكدفعه سه جوان به خودرو حمله كردند. راننده خواست از دست آنها فرار كند اما نتوانست. آنها شیشه ماشین را خرد كردند و گاز اشك‌آور هم زدند بعد مرا از داخل ماشین بیرون كشیدند و سوار خودرو خودشان كردند و با خود بردند.

این دختر در حالی‌كه به شدت گریه می‌كرد، گفت: سه پسر من را به بیابانی بردند و مورد آزار قرار دادند. التماس‌های من و فریادهایم باعث نشد آنها دل‌شان بسوزد و اذیتم كردند. این دختر مدعی شد پسران را می‌شناسد. او مشخصات متهمان را در اختیار پلیس قرار داد. شكایت این دختر در حالی بود كه راننده آژانس هم توضیح داد چطور دختر جوان را از داخل خودرو او دزدیدند. ماموران در تحقیقات بعدی خود موفق شد سه جوان را شناسایی و بازداشت كنند. دو نفر از این سه جوان در بازجویی‌های اولیه به آزار جنسی دختر جوان اعتراف كردند و گفتند برای گرفتن انتقام از او این كار را كردند اما یكی از آنها گفت كه هیچ‌ كاری با آن دختر نداشت و او را آزار نداده است.

او گفت: آرش یكی از دوستان‌مان به این دختر علاقه داشت و می‌خواست با او دوست شود. آرش می‌گفت هیچ ‌دختری نیست كه در برابر او مقاومت كند. او شماره تلفن دختر جوان را به دست آورده و چندباری هم توانسته بود با او صحبت كند اما ظاهرا این دختر به او بی‌اعتنایی كرده بود. بالاخره آرش تصمیم گرفت او را ادب كند. از ما هم خواست كمكش كنیم. روز حادثه با توجه به اینكه می‌دانستیم به آرایشگاه رفته ‌است جلو در كمین كردیم. آرش چندباری با او تماس گرفت اما دختر جوان جواب نداد به همین دلیل هم آرش تصمیم گرفت او را بدزدد. ما فكر نمی‌كردیم این دختر بخواهد با آژانس برود اما او ماشین خبر كرده ‌بود. وقتی خواست سوار ماشین شود ما حمله كردیم و با شكستن شیشه ماشین و پرتاب گاز اشك‌آور دخترك را دزدیدیم.

او ادامه‌ داد: وقتی دختر را به بیابانی بردیم آرش و دیگر همدست‌مان در حالی‌كه شاكی به شدت گریه و التماس می‌كرد كه به او تجاوز نكنند اما آن دو این كار را كردند ولی من دلم برایش سوخت و تصمیم گرفتم كاری با او نداشته‌ باشم.

گفته‌‌های این جوان مورد تایید دختر شاكی هم قرار گرفت و تایید كرد فقط دو نفر به او تجاوز كرده‌اند. او در مورد آشنایی‌اش با آرش گفت: من هیچ ‌رابطه خاصی با او نداشتم حتی دوستی هم با هم نداشتیم. اما او اصرار داشت با من رابطه داشته‌ باشد. چند باری با او تلفنی صحبت كردم و متوجه شدم او به دنبال سوءاستفاده از من است. بعد از آن رابطه‌ام را قطع كردم و از او خواستم دیگر با من تماس نگیرد و هر بار كه زنگ می‌زد جوابش را نمی‌دادم تا اینكه آن روز آمد و این‌طور از من انتقام گرفت.

در ادامه پرونده به شعبه 77 دادگاه كیفری‌استان تهران و نزد قاضی اكبر ساعی فرستاده شد و سه متهم در برابر هیات قضات هم توضیح دادند كه چه كرده‌اند و چه اتفاقی افتاده ‌است. متهم اصلی پرونده گفت: فكر می‌كردم این دختر با احساس من بازی كرده و باید او را تنبیه كنم. البته نمی‌خواستم تا این حد اذیتش كنم اما آن دختر خیلی گستاخی می‌كرد و باعث شده ‌بود من جلو دوستانم خجالت بكشم.

بنا بر این گزارش در حال حاضر متهمان در بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه‌ دارد.

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات