هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
 ها فعلا خوش باشند!
بدحجاب 

بدحجاب ها فعلا خوش باشند!
در مورد جریمه بدحجابی؛
بدحجاب ها فعلا خوش باشند!
فرمانده ناجا گفت: در مورد جریمه بدحجابی تاکنون چیزی به ما ابلاغ نشده اما نیروی انتظامی با پوشش نامناسب برخورد می‌کند.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، سردار اشتری در حاشیه سومین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ناجا در جمع خبرنگاران در خصوص نتیجه ستادی با حضور ناجا، شهرداری و بهزیستی که قرار شد متکدیان سطح شهر جمع آوری شوند گفت: مسئولیت اصلی جمع آوری متکدیان بر عهده شهرداری است و ناجا برای شناسایی و جمع آوری متکدیان آمادگی لازم را دارد اما مسئله مهم این است که بعد از جمع آوری، مسئولیت نگهداری این افراد برعهده کیست. نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که ظرف 48 ساعت همه آنها را از سطح شهر جمع آوری کند.
 

وی همچنین در خصوص معتادان خیابانی اظهار کرد: معتادان خیابانی نیازمند اجرای ساز و کاری جدی است که بتوان از این طریق این معتادان را از سطح شهر به ویژه جاهایی که تردد مردم و جوانان هست جمع آوری کند، ناجا این آمادگی را دارد که ظرف حداکثر 10 روز آنها را جمع آوری کند.
 

سردار اشتری در خصوص جریمه بدحجابان اظهار کرد: تا کنون چیزی به ما ابلاغ نشده اما طبق قانون کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند نیروی انتظامی با آنها برخورد خواهد کرد.
 

فرمانده نیروی انتظامی ناجا در ادامه به ستاد اربعین اشاره کرد و گفت: در راستای اربعین تمهیدات لازم اندیشیده شده است و ناجا آمادگی پذیرش زائران را دارد به طوری که می توان گیت های مرزها، از گیت مرز مهران از 18 به 98 گیت افزایش پیدا کرده است و آمادگی این را داریم تا در سه مرز مهران، شلمچه و چزابه زائران را پذیرش کنیم اما به زائران توصیه می‌شود، گذرنامه مقرر را همراه داشته باشند./ میزان

115شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات