هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

ده راه آسان خودکشی!

 

{تا آخر بخونید}

 

اگه تو با این هدف به اینجا اومدی که زندگیت رو به پایان برسونی، جای درستی رو انتخاب کردی. با این حال، اینجا به جای روش­های معمول خودکشی کردن، من برخی راه هایی رو بهت معرفی خواهم کرد که ببینی همین الان تو داری خودت رو می­کشی.

 

ببین رفیق کلا “اگر کمتر از اون چیزی باشی که می تونی باشی، شکل بدتری از خودکشی رو انجام دادی”.

 

می گن خودکشی عملیه که زندگی یه آدم رو ازش می­گیره، اما من فکر می کنم خودکشی اینه که زندگی­مون رو با تمام وجود و نهایت عشق، اشتیاق و انرژی و توانایی ها و استعدادهامون نزیسته باشیم.

 

اگه تو زندگی­ای رو که در اون هستی رو زندگی نمی کنی، همین حالا هم مُردی (یا دست کم در این مسیری، و بزودی می میری). این نوشته رو بخون تا چشمات باز شه، اگه داری با این روش­هایی که من اینجا معرفی کردم خودت رو می­کشی به این نوشته نگاه کن تا کشیدن ماشه مرگ رو متوقف کنی.

 

راه های خودکشی آسان:

 

۱-    ثروت رو همه چیز زندگی خودت قرار بده.

 

من این مشکل رو بارها و بارها قبلا دیده ام. خیلی از دوستان دانشگاهی من، که خیلی آدمهای هدفگرا و بلند پروازی بودن افسردگی گرفتن چون متوجه شدن که امیدها و رویاهاشون کاملا وابسته به موفقیت مالی شونه.

 

ما انقدر به پول معنای زیادی می­دیم که یادمون می­ره پول هم یک شی بی­جان و بی­روح مثل بقیه چیزهاست. حقیقت اینه که پول یک تکه کاغذه، و خالی از هرگونه عمق و به هیچ وجه نشون دهنده ارزش شخصی ما نیست. نکته همین جاست! اگه تو خودت رو مساوی با یک تکه کاغذ بی محتوا ارزش گذاری می کنی، تو همین الان داری خودکشی می کنی عزیزم!

 

۲-    غذاهای مضر بخور!

 

به بدنت به عنوان یک ماشین نگاه کن. هر زمانی که یه آدم باک بدن رو از غذاهای کیفیت پایین پر می کنه، موتور این ماشین بهش فشار میاد و خسارت می بینه. با یه رژیم غذایی ناسالم  تو داری اعضای بدن گرانبهات رو می کشی و به آرومی داری جونت رو دستی دستی میگیری.

 

غذاهای هوس برانگیز و سریع آماده شو راه حل نیستند. زندگی یه کار فرایندیه که نیاز به توجه مداوم ما داره. اگه ما می خوایم که بدن ما ماندگار باشه، درست مثل یه ماشین، روغنش می بایست به موقع تعویض بشه، ازش خوب نگه داری بشه، و از اون به شکلی نادرست استفاده نشه.

 

۳-    محیط پیرامونت رو تخریب کن!

 

با خراب کردن محیط، تو حیات نسل­های بعدی رو دشوارتر می کنی. ما گاهی انقدر در چیزهایی که خودمون داریم غرقه ایم که از دیدن تصویر بزرگتر باز می مونیم. یاد بگیر زمینی رو که در اون زندگی می کنی رو مثل خونه خودت بدونی، و همه هدایای سخاوتمندانه اون رو قدر بدونی.

 

۴-    خودت رو از خانواده، دوستان، و جامعه منزوی کن!

 

عجز ما برای خوب بودن با دیگران، محصول اینه که ما خودمون رو حق به جانب می دونیم، چه اونها افراد مورد علاقه ما باشن، یا دیگرانی که در کنار ما زندگی میکنن.

 

به جای اینکه آدمها رو در نسبتشون با انتظارات خودمون ببینیم، می تونیم افراد رو به عنوان امکانات بی انتها نگاه کنیم. این به معنای اینه که به نفع روابط کامل و هماهنگ نگاهمون رو عوض کنیم.

 

۵-    به قضاوت هات اجازه بده تا بر زندگی ات حکومت کنند!

 

ما می تونیم انتخاب کنیم تا در دنیایی زندگی کنیم که در اون آدمها عالی اند. ما می تونیم اشتباهات و آدمهای بد رو به عنوان معدود سیبهای کرم زده ببینیم به جای اینکه خوبی ها رو به عنوان معدود سیبهای سالم. در غیر این صورت ما قربانی اون جهانی می شیم که خودمون ساختیم.

 

ما بایست بدونیم که قضاوت ما جایی خارج از ما نیست و اینکه ما می تونیم خودمون رو قانع کنیم به هر چیزی و طبق اون زندگی کنیم. تا حالا توجه کردی که وقتی شما کسی رو شخصی بد می دونین، هر کاری که اون فرد بکنه در نگاه تون  از قبل غلط به نظر می رسه؟ این برای اینه که قضاوت ما جهان خاص خودش رو می سازه، این قضاوت می تونه یک مکانیسم دفاعی بسازه که همیشه خوب یا ضروری نیست و ممکنه تو رو بیشتر بدبین کنه تا خوشحال.

 

۶-    از الکل و مواد مخدر استفاده کن و به شکل افراطی سیگار بکش!

 

انجامش نده- نیازه که چیز بیشتری بگم؟ با قرار دادن خودت در بین افرادی که توجه شون روی چنین فعالیت هایی متمرکز شده تو خودت رو در وضعیتی رها می کنی تا اونها روت تاثیر بذارن. اگه تو یه روز پا به چنین جاهایی گذاشتی و تحت تاثیر قرار نگرفتی ثابت نمی شه که تو آدم سالم و قوی ای هستی. بالاخره حتما یک لحظه که تو در اون لحظه ضعیف هستی فرا می رسه. یک لطفی به خودت بکن و با کسایی باش که واقعا تحسینشون می کنی، اونقدر که همراهی کردن اونها باعث یک موهبت برای تو بشه.

 

۷-   آرزوهات رو فراموش کن!

 

در طول زندگیمون هر کدوم از ما ممکنه از پنجره­ای که از اون به رویاهامون نگاه می کنیم دور بشیم و تلاش کنیم فقط زندگی رو حفظ کنیم به جای اینکه واقعا زندگی کنیم. این ممکنه به دلیل این باشه که ما کارهایی رو انجام بدیم که دوست نداریم.

 

نه اینکه رویاها نمی تونن یا نباید در طول زمان تغییر کنن، باید تغییر کنن، اما مشکل اونجاییه که ما به خاطر اینکه نمی تونیم شرایط رو تغییر بدیم رویاهامون رو تغییر می دیم. یادت باشه که اطرافیان همیشه یک نظری دارن، اما این مهمه که به خاطر داشته باشیم که ما عروسک خیمه شب بازی نیستیم و مجبور نیستیم با دیدگاه افراد دیگه زندگی کنیم.

 

۸-    از پیشرفت نا امید شو!

 

می دونستی که یک کوسه بایستی در هر زمانی به سمت جلو حرکت کنه؟ آب به داخل دستگاه تنفسش میره، و به جای اینکه خفه­اش کنه اکسیژن لازم رو برای حفظ حیاتش محیا می کنه. کوسه­ها حتی موقع خواب در حال حرکت­اند. بنابراین آدمیزاد هم می بایست به شکل مستمر و بی پایان به بهبود خودش به منظور حفظ خوشی و کمال بپردازه.

 

کسی که متوقف می­شه، شبیه یک آب راکد، مملو از شک می­شه و زیر بار ناامنی و تزلزل خاک خواهد شد. ما در جهان تغییرات زندگی می­کنیم، بنابراین باید به جای ترس یا پرهیز از اون، تغییر رو به آغوش بکشیم.

 

۹-    فردیت رو از دست بده!

 

مهمه که بدونیم در طرح بی­کران جهان ما هیچ چیز نیستیم، اگرچه کلا بی اهمیت هستیم. با این وجود، برای پرهیز از اینکه در جهان به این فراخی هضم بشیم  و احساس پوچی بکنیم باید یک احساس قوی از اینکه ما برای خودمون کسی هستیم رو حفظ کنیم.

 

۱۰-  بی عاطفه شو!

 

اگر بی تفاوتی سمی­ست که یک رابطه رو مجروح می کنه، بی عاطفه بودن زهریست که ما رو به یک مرگ دردناک و تدریجی می­کشه. هرگاه جمله “به من ربطی نداره” بر زبان جاری شد باید به خودمون هشدار بدیم!

 

زمانی که افراد تسلیم خودشون می شن تسلیم هر چیز دیگه­ای هم می­تونن بشن. در این شرایط تمام هم و غم زندگی میشه اینکه طرف به دنبال حداقل لذت بگرده و باور کنه که زندگیش همونقدر خوبه که می تونست باشه در حالی که هیچ امیدی برای زیبایی، لذت، و کمال در اون زندگی نیست. خودکشی­ای بدتر از این وجود نداره!

 

«تو یک انتخاب داری. زندگی کردن یا مردن. هر نفس که می کشی یک انتخابه. هر لحظه یک انتخابه. بودن یا نبودن»

 

در آخر:

اگه این مقاله تو رو کمی به فکر فرو داشته و از انجام کاری که می­خواستی بکنی چند لحظه متوقف کرده پس تو اصلا تنها نیستی. همه ما لحظاتی داریم که در اون لحظات احساس می کنیم باید تسلیم بشیم چرا که خودمون رو تنها و ناراضی احساس می­کنیم. یادت باشه ما انتخاب می کنیم که تنها باشیم، ناخشنود باشیم، قربانی شرایط باشیم و می­تونیم به جای اون در دریای امکان­های مختلف شنا کنیم. ما خودمون سرنوشتمون رو داوری می­کنیم و اگه می­تونیم مرگ یا زندگی خودمون رو انتخاب کنیم، پس می­تونیم خیلی چیزهای کوچیکتر دیگه رو هم انتخاب کنیم که سرنوشتمون رو عوض کنه. یادت باشه هم

 

 

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic