هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
قتل عام ۱۰۰۰ کودک توسط داعش در آمار سازمان ملل+تصاویر


 کمیساریهای حقوق بشر سازمان ملل متحد اعلام کرد: داعش هزار کودک را در استان های نینوا و صلاح الدین عراق کشته است و بیش از ۴۰۰ هزار نفر دیگر را آواره کرده است.

به گزارش فصل جوان، پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از المنار، فاضل الغراوی ، عضو شورای (هیئت) کمیساریای حقوق بشر در نشستی خبری در مجلس عراق گفت: کودکان   عراقی به علت بمباران وحشیانه و اقدامات تروریستی گروهک های داعتش در استان های نینوا و صلاح الدین از فاجعه واقعی انسانی رنج می برند. وی افزود: آنها راه های صعب العبور و سخت و نا امن را می پیمایند و برخی از آنها به هنگام ولادت در اردوگاه ها می میرند ، بسیاری از خانواده هایشان به علت مهاجرت جدا می شوند و داعش بسیاری را می رباید تا با آنها تجارت کند.

وی گفت: گروهک های داعش بسیاری از کودکان زیر ۱۵ سال را در موصل برای عملیات های تروریستی و استفاده به عنوان سپر انسانی و تجاوز به آنها ، به کار گیری کرده اند.

عضو کمیساریای حقوق بشر از سازمان ملل و سازمان یونیسف خواست کمک های فوری به کودکان عراق به خصوص آب و غذا و شیر و دارو برسانند. وی از جامعه بین المللی و نیروهای عراق خواست با ایجاد پلیس هوایی انسانی کمک های اساسی را برای کودکان محاصره شده در سنجار و آمرلی ارسال کنند.

مرجعیت دینی عراق روز جمعه گذشته خواستار کمک به ساکنان محاصره شده منطقه آمرلی و رفح محاصره این منطقه و مبارزه سخت و شدید با تروریست ها شده بود.

داعش از حدود دو ماه پیش ناحیه آمرلی را در شهرستان طوزخورماتو در  استان صلاح الدین محاصره کرده است . دولت عراق   نیز کمک های غذایی و سلاح را با هواپیما به ساکنان این منطقه ارسال می کند.

کودک کودک 3 tvshia.akhbardash16 tvshia.akhbardash42 A doctor displays a bullet removed from the hand of a young girl wounded in Homs tvshia.akhbardash95

آمار سازمان ملل در مورد کشتار کودکان عراقی,قتل عام کودکان در عراق توسط داعش ,تصاویر قتل عام کودکان در عراق  توسط داعش , قتل عام کودکان در عراق ,تصاویر قتل عام کودکان در عراق, کشتار کودکان عراقی, تصویر کشتار کودکان عراقی ,کشتار کودکان عراقی توسط داعش ,تصویر کشتار کودکان عراقی توسط داعش, کشتار کودکان توسط داعش, عکس کشتار کودکان توسط داعش,  کشتار خونین ۱۰۰۰ کودک توسط داعش, تصاویر کشتار خونین ۱۰۰۰ کودک توسط داعش, قتل عام ۱۰۰۰ کودک توسط داعش  , آمار سازمان ملل, قتل عام ۱۰۰۰ کودک ,تصاویر قتل عام ۱۰۰۰ کودک, تصاویر قتل عام ۱۰۰۰ کودک توسط داعششبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات