هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

سلفی ممنوع!     

  27 نفر از کسانی که در سال 2015 تلاش کرده بودند یک سلفی خیلی خاص از خودشان بگیرند موفق به دیدن عکسشان نشدند.  به نقل از واشنگتن‌پست در سال 2015، 27 نفر در حال گرفتن عکس سلفی جان‌باخته‌اند که بیش از نیمی از این حوادث در هند رخ داده است.     

روزنه آنلاین

 


سلفی گرفتن در مقابل قطار، توی قایق یا روی لبه‌ی لغزنده‌ی رودخانه ژست‌هایی بوده که منجر به مرگ این افراد شده است.

 

ژانویه‌ی سال گذشته 3 دانشجو در نزدیکی ماثورا جان باختند. این سه نفر در حال سلفی گرفتن با قطار تصادف کردند. در ماه مارس نیز 7 جوان که تولد دوستشان را در یک قایق جشن گرفته بودند، زمانی که داشتند برای گرفتن عکس سلفی تلاش می‌کردند قایقشان واژگون شد و براثر این حادثه جانشان را از دست دادند. همچنین در سپتامبر یک گردشگر ژاپنی از پله‌های تاج‌محل افتاد و از ناحیه سر آسیب دید.

 

چندی پیش به دنبال غرق شدن دو نفر که در حال گرفتن سلفی بودند پلیس بمبئی چند منطقه ازجمله پرترددترین مراکز گردشگری در مناطق ساحلی را "مناطق سلفی ممنوع" اعلام کرد.

 

در پی این اقدام سلفی گرفتن در 15 منطقه‌ی شهر ازجمله ساحل "مارین درایو" و "گرگوم چو تاون" که از معروف‌ترین مراکز گردشگری شهر است را ممنوع شد.

 

سال گذشته مقامات استان ماهاراشترا سلفی گرفتن در اماکن برگزاری جشنواره هندوها را ممنوع اعلام کرده بودند. به گفته مقامات این استان، سلفی گرفتن ممکن است باعث وقفه و درنتیجه هجوم و زیر دست‌وپا ماندن مردم شود.

 

همچنین گفته می‌شود در اطراف این اماکن تابلوهای "منطقه‌ی سلفی ممنوع" نصب شده است.

 

گروه سرگرمی روزنه

 

روزنه آنلاین

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic