هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
    بعد از س ك س چكار باید كرد ؟  
 پس از اینكه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود 20 دقیقه تلاش مكرر، تعجبی ندارد كه بخواهید درازی بكشید و سپس برای صرف غذایی كه همسرتان برای شما آماده كرده (درست همان خانمی كه چند لحظه پیش برای لذت بخشیدن به او تلاش كرده اید) از خواب بلند شوید. اما گاهی اوقات اگر می خواهید همسرتان در كنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد، خوابیدن و چرت زدن پس از اتمام رابطه اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. 
بنابراین به جای اینكه رویتان را برگردانید و شروع كنید به خر خر كردن در این قسمت نكاتی را برایتان بازگو می كنیم كه انجام آنها نتایج مطلوبی در بر دارد. پاشو، رفیق واضح است كه دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در آقایون، پس از اتمام معاشقه، به مسائل زیست شناختی باز می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام "اكسی توسین" آزاد می شود كه به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند. اما باید دقت داشته باشید؛ چراكه این امر نیز در اثر واكنش های خاص فردی در شخص ایجاد می شود: بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای كه ارگاسم می شوند نفس خود را حبس كرده و به درستی تنفس نمی كنند.
 بنابراین به جای حبس كردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم كرده و نفس عمیق بكشید. این كار نه تنها لذت شما را بیشتر می كند، بلكه به شما كمك می كند كه هشیاری خود را نیز حفظ كنید، حداقل برای مدت زمان كوتاهی. اما اگر فراموش كردید كه تنفس كنید پس از چند لحظه استراحت، بلند شوید و یك دوش آب سرد بگیرید. این كار باعث می شود حالت خواب آلودگی در شما از بین برود. تمام كارهای جالب حالا نوبت به این می رسد كه كاری كنید تا همسرتان احساس كند كه برای شما یك دنیا ارزش دارد.
 برخی از این پیشنهادها به شما كمك می كند كه بتوانید تا حدی به تنبلی هایتان ادامه دهید. او را همچنان نوازش كنید پس از هر بار معاشقه لازم نیست ژست های آنچنانی به خود بگیرید. بسیاری از خانم ها پس از اتمام رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند، به همین دلیل باید كاری كنید تا او بداند كه شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و مانند گذشته برایش ارزش قائل هستید. متاسفانه با نگاه كردن به سقف و یا تماشای تلویزیون شرایط خیلی بدتر می شود. به جای این، سعی كنید او را نوازش كنید، دستتان را بر روی پای او بگذارید و به آرامی بدن او را لمس كنید، همچنین می توانید با موهای او نیز بازی كنید.
 
لازم نیست خیلی سكسی برخورد كنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و توجه شما را دریابد. تمیز كردن پس از اینكه مدتی در كنار هم دراز كشیدید و به آرامش دست پیدا كردید، وان حمام را پر از آب گرم كنید (البته اول مطمئن شوید كه وان تمیز است) اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بكشد و از وجود یكدیگر لذت ببرید. او را صابونی كنید، و كمی ماساژ دهید. هیچ شكی وجود ندارد كه او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد. 
با هم شام تهیه كنید من هیچ مردی را نمی شناسم كه پس از برقراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نكند. اما به جای اینكه به پهلو دراز بكشید و بگویید: "سارا یك چیزی برای خوردن درست كن" پیشنهاد دهید كه هر دو با هم شام را آماده كنید. می توانید در حالیكه او گوشت را آماده می كند، شما سبزی ها را خرد كنید؛ یا مثلا چیزهایی را با هم مخلوط كنید و بخورید كه تا حالا نمی خوردید؛ به عنوان مثال شكلات فندقی و پاپ كرن! تنها هدف این است كه شما باز هم پس از لذت جنسی، زمانی را صرف با هم بودن كنید. دو مرتبه انجام دهید  اگر تمایلی به انجام مجدد این كار دارید و این میل را در او نیز مشاهده می كنید، از پیش نوازی شروع كنید. 
چند لحظه صبر كنید تا انرژی از دست رفته را باز جویید، و دو مرتبه از ابتدا همه چیز را از سر بگیرید. از بوسیدن لب هایش شروع كنید، رفته رفته تمام بدنش را لمس كنید. باید كاری كنید تا تحریك شده و تمایل برقراری ارتباط مجدد را پیدا كند. زمانی كه او به یك چنین احساسی دست پیدا كرد به راحتی می توانید رابطه را از نو تكرار كنید. با هم چرت بزنید اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است كه در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می كند، شكی وجود نخواهد داشت كه او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: "چرا برای بدست آوردن انرژی یك چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده كنیم و دوباره این كارو تكرار كنیم.
" و فراموش نكنید كه دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود كه او شما را به این روز در آورده. تشكر و قدردانی رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است، حتی می توان گفت كه بی نظیر است؛ اما باید همواره به خاطر داشته باشید كه شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده كه شما به این موقعیت دست پیدا كنید. بنابراین به هر نحوی كه میتوانید باید او را متوجه كنید كه وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشكر هستید.
 

نکات آموزشی رابطه جنسی برای عروس داماد در شب اول زفاف  عروسی
1این شب برای اغلب زوجها شب پر التهابی است و اولین شب ارتباط جنسی جدی میان آنهاست. ۲. زنها در این شب به شدت نگران و مضطرب هستند. ۳. خاطره این شب تا پایان زندگی در ذهن زنان باقی می ماند.حتی اگر بعدها ازدواجهای مکرری کنند. ۴. پاره شدن پرده بکارت اغلب با آمدن مقداری خون همراه است و این برای طرفین مهم و استرس آور بوده و در زنها همراه با درد و سوزش و ضعف جسمانی است. تذکر: ۱. مردها سعی کنند قبل از شب عروسی با خانواده خود جهت کنار گذاشتن آداب و رسوم غلط به طور جدی صحبت کنند. ۲. به همسر خود برای کسب اعتماد به نفس قبل از شب زفاف روحیه بدهید. ۳. هیچ لزومی ندارد که مردها همان شب اول پرده زن را پاره کنند. بهتر است به شب دیگری موکول گردد. ۴. سعی کنید این شب را با معاشقه و بوسه و لمس بگذرانید و دخول را به شبهای دیگر موکول کنید. ۵. این شب را در آغوش هم و برهنه تا صبح سپری کنید.  وظیفه مرد: ۱. بایستی مرد بتواند تا حد ممکن اضطراب و نگرانیهای زن را کاهش دهد. ۲. نوازش و لمس تدریجی بدن زن در ابتدا از هر کاری مهمتر و واجب تر است. ۳. کم کم لخت شوید. در آوردن شورت آخرین مرحله به حساب می آید. ۴. با حرفهای معمولی و آرامش بخش با زن خود صحبت کنید. ۵. سعی کنید از زیبائی های بدنش تعریف کنید. 6. اصرار نداشته باشید که حتما دخول انجام دهید. ۷. نوازش آلت زن نیز توصیه می گردد  
  لباس زنان و تاثیرات آن لباس مناسب زنان در خانه: ۱. استفاده از پارچه های نخی و سبک ۲. استفاده از رنگهای روشن و متنوع (سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و...) جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و اطرافیان ۳. لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده هم به صرفه است و هم نمایشگر زیبائیهای بدن زن . ۴. سعی کنید لباسهایی انتخاب کنید که دوخت کمتری در آنها به کار رفته باشد.  ۵. در طول روز که معمولا مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست. ۶. لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن بسیار موثر می باشد. ۷. پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی مرد می شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد. ۸. برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام سکس دارای جذابیت است.
  ۹. لباسهای چشمک زن: لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه مردان ، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای تصاویر تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی از سینه ها - ران - ساق پا - شکم و ناف - کتف - بازوها  

 کاندوم مناسب ۱. حتما استاندارد و تازه باشد.(تاریخ مصرف مهم است) ۲. از داروخانه های معتبر خریداری شود. ۳. قبل از استفاده از سوراخ نبودن آن مطمئن شوید. ۴. موقع استفاده مواظب باشید چیز تیزی به کاندوم نخورد( مثل انگشتر یا ناخن) ۵. از یک کاندوم فقط یک بار استفاده کنید. ۶. بهتر است برای لذت بردن بیشتر (اگر می توانید خروج منی خود را کنترل کنید) تا نزدیکی انزال بدون کاندم نزدیکی کنید.   لیسیدن آلت تناسلی مرد مقدمات: - شستشوی آلت برای آنکه باعث بیماری نشود - داشتن و یا نداشتن مو در اطراف آلت به سلیقه طرفین بازمی گردد. اما اگر مودار باشد بایستی کاملا تمیز شود. - پوشیدن یک شورت جذاب و تحریک کننده طوری که آلت مرد به صورت برجسته در زیر آن نمایان شود. - استفاده از خوش بو کنندها بر روی شورت یا اطراف آلت


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات