هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

قــابـلـیـتـی کــه تــوی خــواب هــم نـمـیـدیـدیـد ...!!

شنود صدای دیگران

و شماره یاب

با این اپلیکیشن از راه دور صدای

محیطی را که میخواهید ، شنود کنید !

نـسـخـه جــدیــد خرداد 95
 ۳ امکان بی نظیر این اپلیکیشن شما را از تهیه هر اپلیکیشن دیگری بی نیاز خواهد کرد ...

:: شنود صدای فرد مخاطب ::

برنامه ای ساخته شده توسط شرکت سامد انفورماتیک کیش – سهامی خاص - . با استفاده از این برنامه میتوانید به صورت مخفیانه و بدون فهمیدن شخص در هر نقطه و مکانی صدای او را بشنوید و از موضوع مکالمات مخاطب خود مطلع شوید . نیازی به فاصله نزدیک نیست ! حتی کیلومترها دورتر ! شما به راحتی با نصب این اپلیکیشن بر روی" موبایل خود " و انجام تنظیمات مربوطه ، در هر لحظه میتوانید با گوشی خودتان ، گوشی مخاطبتان را تبدیل به یک دستگاه شنود پیشرفته کنید و از گوشی مخاطب خودتان به عنوان یک دستگاه شنود استفاده کنید و تمام صحبتهای او را بشنوید ! این اپلیکیشن حتی هنگامیکه گوشی مخاطب شما خاموش است نیز فعال است ، فقط کافیست گوشی موبایل در فاصله ای کمتر از 10 متری فرد باشد تا کاملا صدای او را واضح بشنوید !


:: کافیست در محدوده فرد مورد نظر قرار بگیرید ::

واسطه این نرم افزار شما می توانید شماره های موبایل اطراف خود را ( چه دختر و چه پسر ) پیدا کنید. مثلا کافیست در محدوده 20 متری دختر یا پسر مورد علاقه خود قرار بگیرید ، با این نرم افزار به راحتی شماره این فرد به شما نمایش داده میشود ! با این سیستم به راحتی میتوانید شماره فرد مقابل را داشته باشید . با نزدیک شدن و قرار گرفتن در محدوده 20 تا 25 متری فرد مورد نظر ، این نرم افزار فرد را در روی نقشه ، اطراف شما نشان میدهد و نام موبایل او ، نام بلوتوث او و شماره سیم کارتی که روی موبایل قرار دارد را به شما میدهد !!!


:: دسترسی کامل به کلیه پیامک ها ::

از قابلیت های دیگر این نرم افزار این است که کلیه پیامکهای مخاطب خود را ، چه ارسالی و چه دریافتی ، به همراه شماره مقصد پیامک ، به شما میدهد !!! شما در محیط کاربری این نرم افزار به راحتی تمامی مکالمات پیامکی فرد مخاطب را مشاهده میکنید ! این اپلیکیشن یعنی کنترل کامل و بی نقص مخاطب ، بدون کوچکترین نشانه ای از اینکه در حال کنترل او هستید ! این نرم افزار حاصل 6 ماه تلاش شرکت سامد اینفو کیش میباشد که برترین نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون به حساب میآید

 

خلاصه ای از قابلیت های این اپلیکیشن بینظیر :

شنود کامل صدای مخاطب بدون آنکه متوجه شود،

تنها با یک کلیک ! از طریق موبایل خودتان !

کشف شماره هر شخصی که می خواهید با قرار

گرفتن در محدوده کمتر از 25 متری او !

دسترسی کامل به تمامی پیامک های ارسالی

و دریافتی او !


لایسنس دائمی

این اپلیکیشن دارای لایسنس می باشد و در نسخه تک لایسنس فقط می توانید یک بار این اپلیکیشن را نصب کنید . و یک شخص را کنترل نمائید . در نسخه 4 لایسنس میتوانید 4 بار این اپلیکیشن را نصب کنید و از آن برای کنترل 4 نفراستفاده کنید . در نسخه 10 لایسنس میتوانید 10 بار این اپلیکیشن را نصب کنید و از آن برای کنترل 10 نفر استفاده کنید ! کلیه لایسنس ها بدون محدودیت زمانیست و تاریخ انقضا ندارند !

توصیه و تذکر

لطفا دقت نمائید این نرم افزار دارای قابلیت هایی میباشد که میتوان از آن هم در جهت مثبت و هم در جهت منفی استفاده نمود . هدف ما از ارائه این نرم افزار استفاده مثبت مثل شوخی با دوستان و ... میباشد . ذکر این نکته ضروریست که استفاده منفی به هر نحو و ایجاد مزاحمت برای دیگران نه تنها از لحاظ شرع و عرف مشکل دارد بلکه قانونا هم قابل پیگیری میباشد و مسئولیت عدم استفاده صحیح و مثبت از این نرم افزار بر عهده استفاده کننده از آن است و ما فقط ارائه دهنده این اپلیکیشن میباشیم .

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic