هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

مرد سنگ در فتوشاپ 

مرحله 1: بیایید با انتخاب یک عکس مناسب شروع می شود. ما استفاده از این خواهد شد.

مرحله 2. باز کردن عکس در فتوشاپ انجام دهید (Ctrl + O) و تغییر نام لایه را به "خوش تیپ". سپس بر روی لایه در پنل لایه ها کلیک کنید، راست کلیک کنید و از منوی را انتخاب کنید "لایه های تکراری (Duplicate Layer را)" یا Ctrl + J رنگ خود لایه جدید، برای این که ما به مسیر Image> Adjustment> Desaturate بروید (به Image> Adjustments> Desaturate بروید (کلیدهای Ctrl + Shift + U)). لایه جدید "HandsomeCopy" تماس و مخفی کردن لایه است "خوش تیپ".

مرحله 3. بر روی لایه "HandsomeCopy"، حذف پس زمینه در اطراف شکل و چشم ها را با کمک از ابزار Polygonal Lasso Tool (ابزار Polygonal Lasso (L)). این که چگونه اراده ما در حال حاضر عکس نگاه کنید:

مرحله 4. برای کار بیشتر ما نیاز به یک بافت سنگ. می توان آن را دانلود از اینجا . در فتوشاپ باز کنید. انتقال به یک فایل کارگر و پاسخ لایه جدید "بافت". در حال حاضر شما به چرخش بافت 90 درجه است. برای این کار، به مسیر Edit> ترانس> چرخش 90 CCW (مسیر Edit> Transform> چرخش 90 درجه در خلاف جهت عقربه).

مرحله 5: پایین نگه دارید کلیدهای Ctrl-کلیک بر روی آیکون "HandsomeCopy" لایه به انتخاب. پس از آن، به لایه بافت بروید.انتخاب Inversiruem (مسیر Select> Inverse (انتخاب کنید> برعکس (کلیدهای Ctrl + Shift + I))) و حذف (با فشار دادن دل) بافت اضافی.

به درخواست لایه بافت و Blending Mode (گزینه Blending Options) - Multiplay (ضرب). که در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک عکس:

مرحله 6: از آن زمان به کار بر روی چشم است. بیایید با این واقعیت است که، که در ساختار لایه، با ابزار Polygonal Lasso tool قسمتی (چندگوشه Lsso ابزار (L))، تخصیص زمین درست در زیر چشم، و سپس Ctrl + J را، و انتخاب ما را به لایه جدید منتقل شروع می شود. این کار را برای هر دو چشم، لایه های مربوطه است به نام "چشم چپ" (چشم چپ) و "چشم راست" (چشم راست).

مرحله 7. حالا لایه حرکت در زیر لایه با چشم "HandsomeCopy":

مرحله 8. استفاده از ابزار Move (حرکت ابزار (V))، چشم قابل حمل در محل.

مرحله 9. برای تنظیم روشنایی (Lightness را) چشم به مسیر Image> Adjustment> Hue / Saturation را (به Image> Adjustments> Hue / Saturation را) و مجموعه ای نوار لغزنده روشنایی به -30، به یک چشم تیره تر است.

مرحله 10. انتخاب ابزار ابزار Burn tool (رایت (O))، پارامترهای تنظیم نکات برجسته (نور) و قرار گرفتن در معرض (نمایشگاه) - 30 درصد و با استفاده از این ابزار برای پنهان گوشه های چشم.

مرحله 11. برو به لایه "HandsomeCopy" و کمی آن را روشن. برای این کار، به منوی Image> Adjustments> Levels بروید (به Image> Adjustments> Levels رفته) بروید و پارامترهای زیر است:

مرحله 12. اجازه دهید ما مو. برای شروع، آنها را با استفاده از ابزار Polygonal Lasso به (ابزار Polygonal Lasso (L)) را انتخاب کنید، در حالی که در همان زمان، البته، بر روی لایه "HandsomeCopy".

گام 13. سپس به Image> Adjustments> Curves را (به Image> Adjustments> Curves را) بروید و متصل به شکل منحنی، همانطور که در تصویر:

مرحله 14. شما تنها با استفاده از ابزار Burn Tool ابزار Burn tool (O)) به تیره برخی از مناطق (به عنوان مثال، بینی) و قابل مشاهده لایه "خوش تیپ"، به نظر می رسد پس زمینه. تمام شد! در اینجا آن مرد سنگ ما است!

آموزش فتوشاپ، درس فتوشاپ، آموزش فتوشاپشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic